FOTOGALERIJA 2017
Pazin Beram Banin 29.10.2017.
Promocija knjige "Treća dob" 02.10.2017.
Svj.dan pješačenja Rakalj 01.10.2017.
Karlovac 20.05.2017.
Kamenjak 14.05.2017.
Kalavojna-Rakalj 23.04.2017.
Vižinada - Motovun 26.03.2017.
Brijuni 14.03.2017.
Svečana skupština 24.02.2017.
FOTOGALERIJA 2016
Grimaldi-Grdoselo 16.10.2016.
Sv.dan pješačenja-Mon Perin 02.10.2016.
Sv.Katarina 29.05.2016.
Kamenjak 22.05.2016.
Palud Rovinj 08.05.2016.
Hoditi i zdravi biti 30.04.2016.
Poreč 24.04.2016.
Opatija 16.04.2016.
Brijuni 06.03.2016.
Svečana skupština 26.02.2016.
Dubrova Labin-Rabac 21.02.2016.
FOTOGALERIJA 2015
Krupp 09.12.2015.
Štinjan 15.11.2015.
Medulin 25.10.2015.
Karlova i Rastoke 23.05.2015.
Tvrđava Turtian 17.05.2015.
Hoditi zdravi biti 18.04.2015.
Buzet 26.04.2015.
Opatija 11.04.2015.
Opatija 11.04.2015.
3. HSFR u nordijskom hodanju i pješačenju
Autor: Marin Ćuk Vurnek
lednocnaptica@gmail.com & https://www.facebook.com/mcvurnek
Rovinj 22.03.2015.
Brijuni 08.03.2015.
Svečana skupština 13.02.2015.
FOTOGALERIJA 2014
Naš san njihov osmijeh
Draguć - Borut 16.11.2014
Kanegra-Parenzana 12.10.2014
Učka 27.09.2014
Labin Rabac 08.06.2014.
Pula 18.05.2014.
Tinjan 11.05.2014.
Šijanska šuma 27.04.2014.
Mali Princ 06.04.2014.
Parenzana 06.04.2014.
Opatija 05.04.2014.
Rt Kamenjak 30.03.2014.
Brijuni 09.03.2014.
Svečana skupština 14.02.2014.



Studio DND © 2012